Prowadzenie sklepów sieciowych to trudne zadanie, wymagające znajomości skomplikowanych zasad i regulacji oraz ich przełożenia na codzienną praktykę.

Dzięki wieloletniej obsłudze księgowej ajentów sieci Żabka zebraliśmy unikalne doświadczenia pozwalające zoptymalizować prowadzanie sklepów tej franczyzy.  Oferta TAXENO dla ajentów obejmuje zarówno obsługę księgową, jak i wsparcie doradcze oraz prawne związane z prowadzeniem działalności.

Zagadnienia polityki obrotu towarem, prowadzania magazynu, ubezpieczeń, radzenia sobie z potencjalnymi kradzieżami, kwestie bieżących rozliczeń są kluczowe, aby prowadzanie tej działalności mogło odbywać się optymalny, zrównoważony i bezpieczny sposób.

Eliminacja potencjalnych zagrożeń, właściwe podejście do zagadnień księgowych i finansowych, dobranie odpowiednich form zatrudnienia, zapewnią Państwu spokój i pozwolą na większą swobodę na co dzień.

TAXENO to nie tylko usługi księgowe. Wśród naszych pracowników i współpracowników znajdują się także doradcy podatkowi, radcy prawni i eksperci zajmujący się sprawami kadrowymi i finansowymi. Dzięki nam wszystkie potrzebne usługi, także te dodatkowe, znajdziecie Państwo w jednym miejscu.

Stworzyliśmy bezpieczną, opartą na wieloletnich doświadczeniach pracy z tą branżą, profesjonalną przestrzeń dla franczyzobiorców. Świadczymy usługi nie tylko stacjonarnie, ale i zdalnie dla klientów z całej Polski – i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli także i Państwo skorzystają z naszych rozwiązań i wykorzystają nasze doświadczenie.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania!


Magdalena Zima
Dyrektor TAXENO
taxeno@taxeno.pl
602 493 582